DEVA ULUSLARARASI PAZARLAR

Kurumsal misyonu çerçevesinde ürünlerini ve operasyonlarını küresel ölçeğe taşımayı hedefleyen DEVA, uluslararası iş ortakları ile uzun vadeli işbirlikleri kurmaktadır.

Güvenilir bir iş ortağı olan DEVA’nın güçlü yanları:

Geniş Kapsamlı Üretim Yetkinlikleri

DEVA EU-GMP sertifikalı üretim tesislerinde yaklaşık 500 milyon adet yıllık toplam üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en kapsamlı ilaç üretimini gerçekleştirmektedir.

Geniş Ürün Gamı

DEVA kardiyovasküler sistem, gastrointestinal sistem, merkezi sinir sistemi, solunum sistemi, dermatoloji, oftalmoloji ve onkoloji alanlarındaki hastalıklarla mücadelede kullanılan bir çok ilaca sahiptir.

Kendi bünyesinde yer alan onaylı AR-GE Merkezi

Araştırma geliştirme faaliyetleri, Mayıs 2010'da Ar-Ge merkezi olarak onaylanmış özel laboratuarlarda 150 bilim insanı  tarafından yürütülmektedir.

Uluslararası pazarlara tahsis edilmiş ticari ve ruhsatlandırma ekipleri

Her ülkenin yönetmeliğine özgü dosya hazırlayabilmesi ile başarıyı sürekli kılan Uluslararası Ruhsatlandırma departmanı, işinde uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir.

Distribütörlük ve lisans satışını kapsayan çalışma modelleri ile dünya çapında hemen hemen tüm pazarlara ulaşabilen Uluslararası Pazarlar Departmanı her bir iş ortağı için özel destek sağlayabilecek bir ekibe ve sisteme sahiptir.

 

DEVA HABERLER

Dünyanın en büyük ve kapsamlı ilaç fuarı CPhI Worldwide, bu yıl 13-15 Ekim tarihlerinde Madrid’de gerçekleştirildi. 2500’den fazla firmanın katıldığı fuarı yaklaşık 150 ülkeden 36,000’in üzerinde sağlık profesyoneli ziyaret etti. Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ve pazarlaması olan, bununla birlikte veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştiren DEVA, CPhI Worldwide’da yer aldı.

DEVA İLETİŞİM

INTERNATIONAL MARKETS

ADRES: Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Caddesi No:1 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

TELEFON: 0 (212) 692 92 92 (PBX)

FAX: 0 (212) 697 00 24

E-MAIL: export@DEVA.com.tr

TWITTER: https://twitter.com/DEVAHolding_Int

DEVA GLOBAL

DEVA 25’ ten fazla ülkeye ilaç ve ilaç hammaddesi ihracatı yapmaktadır.

DEVA Holding AB ülkeleri de dahil olmak üzere şu anda yaklaşık 300 ruhsatta sahiptir.

DEVA Holding’in ilaç sektöründeki uluslararası operasyonları aşağıdaki iş modellerine bağlı olarak gerçekleşmektedir.

-        Distribütörlük

-        Lisans Satış ve Tedariği

-        DEVA Markalı Ürünlerin Direkt Satışı

-        Fason Üretim

-        Ortak  Geliştirme