Bizden Haberler
 • DEVA-Türk Kızılay İşbirliğiyle Hilâl-i Ahmer Koleksiyonu Sergilendi

  DEVA, misyonunun büyük ölçüde örtüştüğü, insani yardım alanında dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan Türk Kızılay ile 150. yıl dönümünde ortak bir projeye imza attı. 150. yılını, farklı etkinliklerle kutlayan Türk Kızılay; bir çok sanatçı ve ünlü ismin yıl dönümü onuruna tasarladığı Hilal-i Ahmer ile bir koleksiyon hazırlandı.


 • ISO 500

  Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2018 listesinde geçen yıla göre 19 basamak yükselerek 188. sırada yer aldı.


 • Kızılay’dan DEVA’ya Ödül

  DEVA, kuruluşunun 150. yılı vesilesiyle hazırladığı Hilal’I Ahmer Koleksiyonu’na verdiği destekten dolayı anlamlı bir ödüle layık görüldü.


 • DEVA CPhI MEA’da Yerini Aldı.

  Dünya genelinde ilaç sektörünün en prestijli buluşmalarını gerçekleştiren CPhI- İlaç ve İlaç Bileşenleri Fuarı’nın  bölgesel kolu olan CPhI Middle East & Africa, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük ilaç firmalarını 16-18 Eylül tarihleri arasında Abu Dhabi’de bir araya getirdi.


 • Milli Sporcu Şahika Ercümen'den Dünya Rekoru

  DEVA’nın sponsorluğunu üstlendiği milli sporcu Şahika Ercümen, Gilindire Mağarası’ndaki dalışında paletsiz şekilde ve tek nefeste 100 metre sınırını aşarak yeni bir dünya rekoruna imza attı.


 • DEVA, Dünya İlaç Endüstrisiyle Frankfurt’ta Buluştu.

  Dünyanın en büyük ve kapsamlı ilaç fuarı CPhI Worldwide, bu yıl 5-7 Kasım tarihlerinde Frankfurt’ta gerçekleştirildi. 165’ten fazla ülkeden 2500 firmanın katıldığı fuarı 45.000’den fazla sağlık profesyoneli ziyaret etti.


 • Sektörün Yükselen Yıldızı DEVARGE

  Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri” araştırmasına göre; %7,02 ile toplam cirosundan en yüksek payı Ar-Ge’ye ayıran yerli ilaç firması olmaktan gurur duyuyoruz.


 • DEVA BioTürkiye’de

  İVEK Vakfı tarafından Türkiye medikal ve farmasötik biyoteknoloji ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen BioTürkiye Kongresi, 5-7 Mart tarihleri arasında Osmanlı Arşivi Külliyesi’nde gerçekleşti. DEVA’nın ana sponsor olarak katıldığı kongrede, medikal ve farmasötik biyoteknoloji alanında tüm paydaşlar “Biyoteknoloji Ekosistemi” temasını konuşmak üzere bir araya geldi. Üniversite, endüstri, kamu ve sivil toplum kuruluşları tarafından sorunlar masaya yatırılarak, çözüm önerileri üzerinde tartışıldı.