SIKÇA SORULAN SORULAR

DEVA Holding ne zaman kurulmuştur ve hangi alanda faaliyet göstermektedir?

DEVA Holding 22 Eylül 1958 tarihinde kurulmuş olup, ilaç ve ilaç hammaddesi üretim ve pazarlaması yapmaktadır.DEVA Holding’in çıkarılmış sermayesi ne kadardır?

DEVA Holding´in çıkarılmış sermayesi 200.019.287,78 TL.’dir.DEVA Holding’in halka açıklık oranı ne kadardır?

DEVA Holding’in halka açıklık oranı %17,80’dir.DEVA Holding BIST´te hangi pazarda işlem görmektedir?

DEVA Holding payları BIST’te “Yıldız Pazar”da işlem görmektedir.DEVA Holding payları hangi tarihten bu yana BIST’te işlem görmektedir?

DEVA Holding payları Mart 1986 tarihinden bu yana BIST’te işlem görmeye devam etmektedir.DEVA Holding finansal sonuçlarını hangi dönemlerde açıklamaktadır?

DEVA Holding SPK düzenlemelerine uygun olarak finansal sonuçlarını üçer aylık dönemlerde açıklamaktadır.DEVA Holding finansal sonuçlarına nereden ulaşabilirim?

Finansal sonuçlar ile ilgili bilgiye http://www.deva.com.tr/tr/finansal-bilgiler adresinden ulaşabilirsiniz.DEVA Holding genel kurullarına ilişkin bilgiye nereden ulaşabilirim?

Genel Kurullar ile ilgili bilgiye http://www.deva.com.tr/tr/genel-kurul adresinden ulaşabilirsiniz.DEVA Holding’in Kar Dağıtım Politikası nedir?

Kar Dağıtım Politikası ile ilgili bilgiye http://www.deva.com.tr/tr/kar-dagitim-politikasi adresinden ulaşabilirsiniz.Şirket ile ilgili olarak bilgi almak için hangi Departmanla iletişime geçmeliyim?

Şirketimiz ile ilgili olarak her türlü bilgi için 0212 692 94 21- 0212 692 92 92 nolu telefonlardan Yatırımcı İlişkileri Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.