Bizden Haberler
 • Sektörün Yükselen Yıldızı DEV-ARGE

  Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri” araştırmasına göre; %7,02 ile toplam cirosundan en yüksek payı Ar-Ge’ye ayıran yerli ilaç firması olmaktan gurur duyuyoruz.

 • DEVA, TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı’nda Yerini Aldı!

  TÜBİTAK tarafından sanayide ihtiyaç duyulan doktora derecesine sahip nitelikli insan kaynağının üniversite-sanayi iş birliği ile yetiştirilmesine yönelik Sanayi Doktora Programı başlatıldı. • 2018 yılında faaliyetlerine başlayan DEVA lojistik merkezi EU GMP onayı aldı.

  2018 yılında faaliyetlerine başlayan DEVA lojistik merkezi EU GMP onayı aldı.

 • DEVA, Dünya İlaç Endüstrisiyle Madrid’de Buluştu!

  Dünyanın en büyük ve kapsamlı ilaç fuarı CPhI Worldwide, bu yıl 9-11 Ekim tarihlerinde Madrid’de gerçekleştirildi. 2500’den fazla firmanın katıldığı fuarı yaklaşık 150 ülkeden 45.000’in üzerinde sağlık profesyoneli ziyaret etti. Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç ham maddesi üretimi ve pazarlaması olan, bununla birlikte veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştiren DEVA, CPhI Worldwide’da yer aldı.
    • DEVA’dan Oftalmoloji Alanında Dev Proje

  2014 yılında ilk yerli topikal siklosporin ile oftalmoloji alanına adım atan DEVA, kısa bir süre içinde yaklaşık 20 farklı oftalmoloji ürününü tıbbın hizmetine sunarak bu alandaki varlığını güçlendirdi. Oftalmologların güvenle tercih ettiği marka DEVA, şimdi de yepyeni bir projeye imza atıyor. • DEVA Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Philipp Haas

  DEVA Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Philipp Haas, şirketimizin uluslararası stratejiler alanındaki ihracatı ve mevcut konumunu Pharma Boardroom’a verdiği röportajda anlatıyor.

  https://pharmaboardroom.com/interviews/philipp-haas-chairman-ceo-deva-turkey/

 • Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde 207. sırada yer aldı.

  Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde 207. sırada yer aldı.

  Ülkemiz için üretiyor, küresel ölçekte bir şirket olma yolunda ilerliyoruz... 

  Sağlık kattığımız yaşamlar için...

   

 • Lojistik Merkezinin Denetimi Başarıyla Tamamlandı…

  DEVA, güçlenen ürün portföyü ve üretim faaliyetlerinin beraberinde  getirdiği artan depolama ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu yılın başında Çerkezköy’de bir lojistik merkezi inşaa etmeye başlamıştı. Yakın zamanda tamamlanan tesis, Sağlık Bakanlığı denetiminden başarıyla geçti. • Devatis AG İsviçre’de Tescil Aldı!

  DEVA, küresel ölçekte bir şirket olma yolunda hızla ilerlerken, kaliteli ve yenilikçi ürünlerini dünyanın dört bir yanında erişilebilir hale getirmek için çalışıyor.

  Uluslararası platformda operasyonlarının bir bölümünü gerçekleştirdiği Devatis markası, Almanya’nın ardından İsviçre’de de ilaç firması olarak tescil aldı. Markaya duyulan güvenin göstergesi olan bu gelişmeyle birlikte Devatis ithalat, ihracat ve dağıtım faaliyetlerini sürdürürken, yeni ruhsat onayları için resmi başvurularını yapabilecek.